FELSEFEMİZ

Kusurları kucaklama sanatı: WABI-SABI

Sağlık, güzellik ve estetikle ilgili bir felsefe olan Wabi-Sabi, adını ve anlamını Japon kültüründen almaktadır.

• Şiir dilinde sade, maddeye değil maneviyata değer veren, alçak gönüllü ve doğayla uyumlu anlamına gelen “WABİ” ile,
• Köklülük, bilgelik, zamanın izlerini taşıyan anlamına gelen “SABİ” kelimelerinin birlikteliği WABI-SABI’yi oluşturmaktadır.

Doğallığa, yaşanmışlığa, bilgi ve deneyime, duygusal olgunluğa, fazilete, insanların ruhlarına dair bütünleyici bir yaklaşım sergileyen, mükemmelliğe farklı bir bakış açısı getiren, herkesi güzelliği ayrıntılarda bulmaya, ince bir zevkle yaşamaya davet eden bir yaşam felsefesidir...

Popüler kültürün dayattığı rekabetten, ayrıntıları görmeyi ve güzelliği fark etmeyi engelleyen her türlü bağımlılıktan kurtulmaktır Wabi-Sabi…

En değerli varlığı ruhudur, mutluluğudur insanın. İnsan da, bizim en değerli varlığımızdır. Wabi-Sabi’ye göre hiçbir şey tamamlanmış değildir, her şey hareket halindedir. Bu hareketliliğin tanığı olabilmenin yolu da sadeleşmektir. Beklentilerle, arzularla, hayallerle karmaşaya dönüşmemektir. Doğayı gözlemlemek, ruha daha fazla eğilmek ve yaşantıyı hayatın doğal ritmiyle uyumlu hale getirebilmektir. Gerçek bir Wabi-Sabi insanı olabilmek için işe zihinleri temizlemekle başlanabilir.

Wabi-Sabi “yaşam sanatı” sloganı ile herkesi, hayatı sağlık, keyif, güzellikle yaşamaya davet eden bir yaşam felsefesidir.

Wabi-Sabi felsefesi Liva Global ile somutlaşmış, herkesin ulaşabileceği sadeliğe, bütünlüğe bürünmüş, fiziksel ve ruhsal bir destek haline gelmiştir.

Wabi-Sabi Doğal Besin Destekleri, güvenilir ve yenilikçi ürünlerle, her zaman sağlıklı, güzel ve enerji dolu olmaya destek olmayı amaçlamaktadır.

HERKESİN İHTİYACI FARKLIDIR

WABI-SABI Doğal Besin Destekleri; dünyada ve ülkemizde yüzyıllardır sağlık için kullanılan, etkinlikleri ve sağlık faydaları bilimsel olarak kanıtlanmış;

• Omega 3 balık yağları,
• Vitamin, mineraller,
• Özel gıda takviyeleri,
• Bitkisel besin destekleri,
• Probiyotik,
• %100 doğal olarak soğuk sıkım yöntemi ile üretilen doğal bitkisel yağlardan oluşmaktadır.
Hayatın her alanında, farklı ihtiyaçlara destek olacak ürün yelpazesi ile geliştirilmiştir.

Wabi Sabi
Wabi Sabi

SAĞLIK GÜVENE DAYALIDIR

Wabi-Sabi Doğal Besin Destekleri, insan sağlığına destek vermeyi, en kaliteli ve güvenli ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Tüm Wabi-Sabi ürünlerinin temelinde bilim vardır. Güçlü Ar-Ge ve medikal alt yapısıyla sürekli yenilenen portföye sahiptir. Yüksek kalite ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilerek, uygun doz ve formda tüketici ile buluşmaktadır.