Merak Ettikleriniz

Wabi-Sabi, farklı gereksinimlere cevap verebilen bir ürün yelpazesine sahiptir. Besin desteğine ihtiyaç duyan 11 yaş ve üzeri yetişkinlerde kullanılması önerilir. Hamilelik, emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

Wabi-Sabi Doğal Besin Destekleri, insan sağlığına destek vermeyi, en kaliteli ve güvenli ürünleri sunmayı hedeflemektedir. Tüm Wabi-Sabi ürünlerinin temelinde bilim vardır. Güçlü Ar-Ge ve medikal alt yapısıyla sürekli yenilenen portföye sahiptir. Yüksek kalite ve GMP (İyi Üretim Uygulamaları) standartlarında üretilerek, uygun doz ve formda tüketici ile buluşmaktadır. Helal ve Koşer sertifikaları ile gıda güvenilirliği sunmaktadır.

Wabi-Sabi Doğal Besin Destekleri’ni diğer takviye edici gıda ve ilaçlarla birlikte kullanılmasının olumsuz etkilerini gösteren bir veri yoktur. Ancak tüm takviye edici gıdalarda olduğu gibi, herhangi bir ilaçla beraber kullanımını doktorunuza veya eczacınıza danışmanızı tavsiye ederiz.

Önerilen dozlarda kullanıldığında, bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ancak ürünlerin içeriğindeki maddelerden herhangi birine karşı alerjisi bulunanların dikkatli kullanılması gerekir.

Çocukların göremeyeceği, erişemeyeceği yerlerde, 25°C’nin altındaki oda sıcaklığında, ağzı sıkıca kapalı olarak, ışıktan koruyarak saklayınız.

Wabi-Sabi ürünlerini Watsons mağazalarından ve watsons.com.tr sitesi üzerinden satın alabilirsiniz.